iBotRun - Добавувач на решенија за машини и автоматизација
  • машина за автоматизација
  • индустриско-роботско-оружје-проект
  • автоматско-дупчење-машини

iBotRun

iBotRun им помогне на клиентите да ги решат нивните автоматизирани барања за производство во нивните барања за производство од големи размери. 

Што iBotRun обезбеди?
1. Робот
2. Машини
3. Фабричка автоматизација
4. Индустриска автоматизација
5. Дизајн за приспособување
еродирачка-машина

Чранга

машина за мерење и полнење прашок
машина за полнење честички
автоматско-течност-пакување-машина
перница-пакување-машина
шрафцигер-дупчалка-машина
машина за лемење
лепак-потен-машина
автоматско-лепак-машина

Автоматска линија за производство

подвижна лента-вулканизирачка машина

Линија за преработка на храна

Сите видови производствени линии за преработка на храна
Повеќе

Машина за подвижна лента

Различни видови дизајн на транспортни машини за автоматско решение
Повеќе
подвижна лента-машина

Индустриска роботска рака

индустриско-роботска-рака-за-продажба
индустриско-роботско-крак
индустриско-робот-фатилка
користен-индустриски-робот-рака

Индустриски механички крак

Обезбедете ги сите видови роботски краци за решенија за автоматизација
Повеќе
палетизирање-робот-рака

Апликации

земјоделски
Земјоделство
Фреза
Индустриско производство
Електронска-опрема
Електронски сектор
биолошки
Биолошки
лабораторија
лабораторија
Логистика
Логистички сектор
iBotRun.com обезбедува решение за фабричка автоматизација
Контакт
Е-пошта: info@ibotrun.com
WhatsApp/WeChat/Тел: +86 185 2945 1368
Заштитени права © 2024 од iBotRun.com | Приватност
Адреса
5F, зграда А, 118 парк, Шангје Дадао, област Хуаду, Гуангжу, Кина, 510880
Посетете го нашиот канал на YouTube
Скопје Фејсбук Pinterest YouTube RSS Твитер Instagram Фејсбук-празно РСС-празно поврзано-празно Pinterest YouTube Твитер Instagram
Ние користиме колачиња со цел да ви го дадеме најдоброто можно искуство на нашата веб-страница. Продолжувајќи да ја користите оваа страница, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
прифати
Приватност