iBotRun - Furnizuesi i zgjidhjeve për makineri dhe automatizim
  • makinë automatizimi
  • projekt-armë-industrial-robotik
  • makineri automatike-shpuese

iBotRun

iBotRun ndihmoni klientët të zgjidhin kërkesat e tyre të prodhimit të automatizuar në kërkesat e tyre të prodhimit në shkallë të gjerë. 

Çfarë iBotRun siguroj?
1. robot
2. Makineritë
3. Automatizimi i fabrikës
4. Automatizimi industrial
5. Dizajni i personalizimit
gërryer-makinë

Makineri

makinë peshuese dhe mbushëse pluhuri
makineri mbushëse e grimcave
auto-makinë-paketimi-lëng
jastëk-makinë paketimi
kaçavidë-stërvitëse-makinë
saldim-makinë
makinë ngjitëse
automatik-ngjitës-makinë

Linja automatike e prodhimit

transportues-bar-makinë-vullkanizuese

Linja e përpunimit të ushqimit

Të gjitha llojet e linjave të prodhimit të përpunimit të ushqimit
më shumë

Makinë me rrip transportieri

Lloje të ndryshme të dizajnit të makinerive transportuese për zgjidhje automatizimi
më shumë
transportues-rrip-makinë

Krah Robotik Industrial

Shitet krahu industrial-robotik
industrial-robotik-krah
industrial-robot-gripëse
i përdorur-industrial-robot-krah

Krahu Mekanik Industrial

Siguroni të gjitha llojet e krahëve robotikë për zgjidhje automatizimi
më shumë
paletizues-robot-krah

Aplikacionet

bujqësor
bujqësor
frezë
Prodhimi i industrisë
Elektronike-pajisje
Sektori elektronik
biologjik
biologjik
laborator
laborator
Logjistikë
Sektori i logjistikës
iBotRun.com ofron zgjidhje për automatizimin e fabrikës
Kontakt
Email: info@ibotrun.com
WhatsApp/WeChat/Tel: +86 185 2945 1368
Copyright © 2024 nga iBotRun.com | Politika e Privatësisë
Adresa
5F, Building A, 118 Park, Shangye Dadao, Huadu District, Guangzhou, China, 510880
Vizitoni Kanalin tonë në YouTube
linkedin facebook Pinterest youtube rss Cicëroj instagram facebook-bosh rss-bosh i lidhur-bosh Pinterest youtube Cicëroj instagram
Ne përdorim cookies për t'ju dhënë përvojën më të mirë të mundshme në faqen tonë të internetit. Duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies.
pranoj
Politika e Privatësisë